image 1 captis executive search management consulting leadership board services

Na ceste k ekologickým, plne optickým a inteligentným pripojeniam: Huawei vytvára novú hodnotu pre priemysel internetových služieb

Zelené, plne optické a inteligentné pripojenia sa stali kľúčovou oblasťou rastu odvetvia internetových služieb (ISI). Na otváracom ceremoniáli vystúpil Huang Dachuan, technický riaditeľ spoločnosti Huawei Enterprise Business Group, ktorý povedal, že odvetvie ISI má tri trendy: technológie internetového pripojenia sa vyvíjajú smerom k plne optickému pripojeniu, architektúra internetového pripojenia sa vyvíja smerom k softvérovo definovanej a inteligentnejšej a internetové služby sa stávajú inteligentnejšími a diverzifikovanejšími. Potvrdil poslanie spoločnosti Huawei poskytovať plne optické, inteligentné internetové riešenia a služby na podporu hladkého vývoja architektúry IKT, ako aj obchodného úspechu zákazníkov poskytovateľov internetových služieb (ISP).

Na samitoch boli predstavené aj najnovšie trendy v oblasti optických technológií od spoločnosti Huawei. Dr. Maxim Kuschnerov, riaditeľ laboratória optických a kvantových komunikácií spoločnosti Huawei v Mníchove, predstavil vývoj optických technológií z piatich hľadísk: bez preťaženia, vždy v prevádzke, škálovateľné, zjednodušené a inteligentné. Podelil sa tiež o vývojové trendy a predpovede 50G PON, transportnej prístupovej technológie najnovšej generácie.

Medzi ďalších hlavných rečníkov patria Arturs Alksnis, riaditeľ pre verejné záležitosti FTTH Council Europe, Richard Miller, riaditeľ pre obchodný rozvoj spoločnosti Huawei, a Jonas Emilsson, spoluzakladateľ spoločnosti Glecom zo Švédska.

Po samite sa spoločnosť Huawei podelila o svoju víziu aj počas konferencie FTTH 2022, jedného z najväčších svetových samitov o optických technológiách, ktorý sa konal 25. mája. Kevin Liu, vyšší viceprezident spoločnosti Huawei pre predaj a predajné kanály, vo svojom prejave poukázal na to, že poskytovatelia internetových služieb môžu dosiahnuť udržateľný obchodný rast využitím troch strategických širokopásmových príležitostí. Po prvé: širokopásmové pripojenie, výstavba optickej siete sa zrýchľuje; po druhé, vývoj od vonkajšieho FTTH k vnútornému FTTR poskytuje vysokokvalitnú, všadeprítomnú sieť Wi-Fi; po tretie, prémiové domáce širokopásmové pripojenie FTTR je základom pre inteligentné domy a rôzne aplikácie.

Pre túto príležitosť spoločnosť Huawei predstavuje sieť Green Intelligent OptiX, ktorá pozostáva zo zelenej architektúry, zelenej lokality a zelenej prevádzky. „Vďaka tomuto cieľovému sieťovému riešeniu môžeme podporiť odvetvie IKT pri dosahovaní cieľov ‚viac bitov, menej wattov’ a nízkouhlíkových cieľov,” povedal Kevin Liu, vyšší viceprezident spoločnosti Huawei pre predaj a predajné kanály, počas vystúpenia v rámci odborného panela.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Huawei Global Internet Service Industry Summit, navštívte:
https://e.huawei.com/at/special_topic/event/2022q2/isp-summit-eu

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1826584/image.jpg

rt captis executive search management consulting leadership board services

SOURCE Huawei

This is not a CAPTIS article. Originally, it was published here.