Hudobné video na počesť futbalu, v ktorom vystupujú Lou Diamond Phillips a hviezda „Breaking Bad”, ktoré predstavil ICE-T, zaznamenalo na YouTube viac ako 1 milión zhliadnutí po opätovnom otvorení futbalových štadiónov

„Video bolo natočené a zostrihané, a dva týždne od zverejnenia sa zrazu zatvorilo viac ako 4000 štadiónov, na ktoré sme sa zamerali. Znovu sa otvorili a za posledných pár mesiacov sme sa z niekoľko tisíc zhliadnutí na YouTube dostali na viac ako 1 milión,” hovorí Jesse Stenger, jeden z producentov hudobného videa.

Vo videu tiež účinkuje RJ Mitte, známy ako „Walter, Jr,” zo show „Breaking Bad” a dokonca sa k zábave pridal aj komik Carrot Top.

„Lou Diamond Phillips bol dokonalou osobou pre video vzhľadom na jeho obrovskú popularitu v Južnej Amerike pre jeho úlohu vo filme La Bamba. A preto sa nám hodilo, že nebol vo videu len brankárom, ale v skutočnosti blokoval futbalovú loptu gitarou, keď si zopakoval svoju úlohu v legendárnom filme, ktorý z herca urobil medzinárodnú superhviezdu,” hovorí Stenger.

Pôvodnú skladbu nahral a napísal Brian Evans, známy jazzový spevák, ktorý si získal medzinárodné uznanie najmä v Latinskej Amerike a Ázii.

„It’s A Beautiful Game” je poctou futbalu a každý deň dostávame žiadosti o licenciu na hudobné video pre anglicky hovoriacich fanúšikov, ktorí tak trochu čakali na pieseň typu „follow the bouncing ball”, ktorá je veselá a zároveň zábavná. S viac ako 4 000 štadiónmi sme sa zamerali na krajinu futbalu, v ktorej je najznámejší, a nie na jeden konkrétny tím, aby ho mohli využívať všetky štadióny,” uzatvára Stenger.

Hudobné video sa točilo v Argentíne, Brazílii, Mexiku, Havaji a Las Vegas.

Video – https://www.youtube.com/watch?v=Y1IXFQBZW6k
Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1800516/ESW_Management.jpg

SOURCE ESW Management

This is not a CAPTIS article. Originally, it was published here.