CoinEx Charity tworzy fundusz charytatywny o wartości 10 mln USD w celu poprawy światowego dobrobytu publicznego

Ukierunkowana na troskę o dobro człowieka organizacja CoinEx Charity od 2021 roku organizuje akcje charytatywne na całym świecie. Instytucja dostarczała środki do życia i pomoc medyczną dla ludzi z obszarów dotkniętych ubóstwem i pomagała dzieciom w różnych krajach uzyskać jednakowy dostęp do edukacji. Tam, gdzie dochodziło do katastrof, oferowała natychmiastową pomoc doraźną dla dotkniętych nimi obszarów.

W ciągu minionego roku CoinEx Charity objęła sponsoringiem szereg meczów piłki nożnej na Białorusi, przekazując miejscowym dzieciom darmowe bilety i sesje treningowe. Wspomagając tych ambitnych sportowców, CoinEx Charity umożliwiła promocję rozwoju człowieka.

W grudniu 2021 r. organizacja charytatywna CoinEx przekazała 700 paczek pielęgnacyjnych dla dzieci przebywających w Uniuyo Teaching Hospital w Nigerii. Dla maluchów były to wyjątkowe prezenty.

Po uderzeniu tajfunu Rai w Filipiny w styczniu 2022 r. CoinEx nie szczędziła wysiłków we wspieraniu pomocy dla ofiar katastrofy w kraju i natychmiast wysłała zespoły wsparcia do trzech najbardziej dotkniętych obszarów, zapewniając pomoc w nagłych wypadkach w ramach łącznie 300 pakietów dostaw. Niezależnie od działań awaryjnych CoinEx przekazała również fundusze dla miejscowych władz mające na celu redukcję skutków katastrofy i odbudowę.

W 2022 roku podczas irańskiego Nowego Rok, organizacja charytatywna CoinEx odwiedziła odległe wioski w Isfahanie dotknięte problemami bytowymi i rozdała paczki żywnościowe 100 ubogim rodzinom.

Zorganizowała również imprezy charytatywne w takich regionach, jak Białoruś, Nigeria, Filipiny i Iran, a także zamierza nieustannie przekazywać przesłanie miłości i dobroczynności do każdego zakątka naszej planety.

Prowadząc działania, CoinEx Charity przyczynia się do podniesienia światowego komfortu życia publicznego poprzez realne działania. Realizując swoje zobowiązania społeczne, za sprawą wywieranego wpływu organizacja rozszerza świadomość opinii publicznej na temat dobroczynności. CoinEx Charity apeluje do większej liczby firm, aby pracowały na rzecz celów humanitarnych i przyczyniały się do wzrostu ogólnego dobrobytu ludności.

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/1760426/image_5019524_52988171.jpg

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/1760427/image_5019524_52988376.jpg

SOURCE CoinEx Global Limited

This is not a CAPTIS article. Originally, it was published here.